Půjčovna přívěsů v Praze 9 vám zajistí přívěs i pro odvoz lodí

Vypůjčit si přívěs, který připojíte za homologované tažné zařízení, je běžná služba. Přívěsy lidé využívají nejčastěji pro stěhování, velké nákupy nábytku či domácích spotřebičů, odvoz stavebnin, zahradní zeminy atp., ovšem hodí se i tomu, kdo se řadí mezi vodáky, a kdo potřebuje převézt na přívěsu více plavidel současně.

krásná holka

Nástavby na přívěsy

Po dohodě s pronajímatelem lze pronajmout přívěs i pro převážení lodí. Je k tomu zapotřebí svařovaná nástavba, ta musí být ovšem koncipována tak, aby nezpůsobila poškození přívěsu a byla bezpečná pro převážení jak polyetylenových či laminátových kánoí, tak i dalšího vodáckého vybavení. Velmi často se totiž na vozíku ocitá i bagáž většiny účastníků, to znamená zvýšení zátěže a změnu jízdních vlastností celé soupravy.

loď na jezeře

Převážení lodí na přívěsech je častý způsob, jak je dopravit na požadované místo, tímto způsobem to provádí mnoho půjčoven lodí, ovšem jste-li plně soběstační, pak jste ve výhodě:

Vychází to levněji – máte-li vlastní lodě a pouze si pronajímáte přívěs, vyjde to vždy levněji, než komplexní služba půjčoven lodí. Vlastní plavidla se vyplácí lidem, co jezdí na vodu pravidelně každou sezónu, případně vícekrát do roka. Laminátovou Vydru v perfektním stavu koupíte v bazaru do třech tisíc korun, polyetyleny vychází pochopitelně dráž.

Jste pány svého času – půjčovna vám zaveze lodě na bod vyplutí a zas si je vyzvedne v místě, kde plánujete končit, případně lze telefonicky vyzvednutí lodí změnit. Ovšem stává se, že byste rádi změnili program v průběhu týdne, např. některý úsek na řece vynechali a převezli lodě jinam. Stává se, že i kvůli špatnému stavu vody či lokálním přívalovým dešťům chcete přejet s loďmi na jinou řeku a tehdy se pronajatý přívěs hodí. S přívěsem z půjčovny přívěsů Praha 9 to zkrátka půjde snadno a hlavně o vašem programu rozhodujete sami.

4.7/5 - (3 votes)
Půjčovna přívěsů v Praze 9 vám zajistí přívěs i pro odvoz lodí
Přesunout se na začátek